Späť na zoznam oblastí

Madonna di Campiglio/Pinzolo


Madonna di Campiglio sa nachádza v strede regióne Trentino. Okolité Dolomity, ktoré boli v júni 2009 zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva, dotvára jedinečnú atmosféru tejto oblasti. To zaručuje vysokú obľúbenosť tejto oblasti a stále sa zvyšujúci záujem zo strany turistov. V zimnom období je k dispozícii 110 km zjazdových tratí.

Madonna di Campiglio je spoločne so susediacim Pinzollem súčasťou obľúbenej Skirama Dolomiti. Je tu možné využiť až 400 km zjazdových tratí a tu si už nájde svoje obľúbené terény naozaj každý.

V letných mesiacoch obľuba tejto oblasti neklesá. Národný park Adamello - Brenta je veľké turistické lákadlo. Samozrejmosťou sú stovky km trás pre vysokohorskú cykloturistiku a pešiu turistiku. Výborné podmienky tu nájdu tiež vyznávači ďalších športov ako je golf, tenis, paragliding, horolezectvo, rybolov, jazda na koňoch a mnoho ďalších. Vyššie uvedené charakteristiky v kombinácii s výbornými službami, talianskou kuchyňou a pohostinnosťou sú jasným dôkazom, prečo je Madonna di Campiglio považovaná za jednu z najvyhľadávanejších oblastí v Dolomitoch.


Zaujímavosti:

  • Národný park Adamello - Brenta
  • Top stredisko Madonna di Campiglio
  • Takmer 400 km zjazdových tratí v rámci celej oblasti
  • Slávny golfový klub Campo Carlo Magno

Nájdite si svoju nehnuteľnosť

Späť na zoznam oblastí